PODRÓŻE KSZTAŁCĄ
Program wspierający edukację i nagroda dla najlepszych uczniów w szkole.

Chcemy wierzyć, że przez swoją działalność wpływamy na podniesienie poziomu nauczania w szkołach, z którymi współpracujemy. Młodzież zabieramy w miejsca, w których dzięki aktywnemu uczestnictwu w zwiedzaniu, poszerza swoje horyzonty o wiedzę pomocną zarówno w szkole jak i w życiu codziennym. Zielone szkoły dają dzieciom możliwość zobaczenia tego, o czym wcześniej słuchały na lekcjach i utrwalenia wiedzy w praktyce, podczas warsztatów i lekcji muzealnych. Ale to nie wszystko – w cenę każdej naszej wycieczki wliczone jest 1 miejsce GRATIS dla wskazanego przez szkołę ucznia – laureata konkursu, ucznia o najlepszej średniej w swoim roczniku czy klasie, lub innego wychowanka, którego grono pedagogiczne pragnie nagrodzić za osiągnięcia lub wyniki w nauce.

Wartościowa nagroda w postaci bezpłatnego uczestnictwa najlepszych uczniów w wycieczkach szkolnych podnosi prestiż szkoły i motywuje uczniów do nauki. Dla szkoły to same korzyści, dla nas możliwość spełnienia misji,  powiększenia grona współpracujących z nami placówek i zbudowanie stałej, dobrej relacji z tymi szkołami, dla których już organizujemy wyjazdy.

 

SKRZYNKA GIER
…bo na Zielonej Szkole nie ma czasu na nudę!

Wycieczka Szkolna to często jedyne kilka dni w roku, podczas których uczniowie odrywają się od ekranu komputera. Pragniemy wykorzystać ten czas, by promować alternatywne formy rozrywki. Podczas wycieczek szkolnych zapewniamy dostęp do “skrzynki gier”, zawierającej gry planszowe, zagadki logiczne i łamigłówki – zarówno typowo rozrywkowe jak i te edukacyjne. Jesteśmy miłośnikami “planszówek” – zapewniamy, że w naszej kolekcji znajdzie się coś zarówno dla pierwszoklasistów jak i maturzystów, a bardzo prawdopodobne, że równie dobrze bawić się będą też wychowawcy 😉

Oprócz tego nasi piloci są także animatorami – organizują dodatkowe zajęcia oraz gry ruchowe i integracyjne, czy to w autokarze czy wieczorem w ośrodku noclegowym. Na tą okazje mamy przygotowany własny sprzęt i całą masę pomysłów – gwarantujemy, że lepiej skorzystać z naszych propozycji organizacji czasu wolnego niż zdać się na pomysły młodzieży 😉 Organizujemy nie tylko dyskoteki i wspólne ogniska ale również lekce zumby, gry terenowe, wieczory legend, olimpiady i inne niestandardowe formy wypoczynku jak np. “Szachy Wikingów” czy Escape Room w hotelowym pokoju, a każda wycieczka szkolna kończy się quizem z nagrodami!